Prodat Vila, Ajijic, Guadalajara, Mexiko, Los Rosales 18

Prodat - Cod. 21294

  • Typologie: Vila
  • Oblast: 600 m²
  • Pocet pokoju: 5
  • Podlazí: 2

Snad nejkrásnější panství v Ajijic. Tato jedinečná soukromý svět není vzdálený. To se nachází jen pár minut od hlavního Ajijic, Guadalajara mezinárodní letiště a jen 40 minut od Guadalajara w / své kosmopolitní restaurací a obchodů a jeho kulturní poklady.
Majetek je perfektně umístěné na 1631 m2 pozemku zcela zděné a nádherně upravené w / solárně vyhřívaný bazén a vlastní zelený dům.
Skutečně památné prostory pro elegantní a luxusní zábavnou rodinné bydlení.
S 604 metrů čtverečních obytného prostoru Tento zvyk postavený dům má formální dvoupodlažní Foyer nabízí 2 hodnocení bedrooms/2.5 koupel, formální jídelna w / plynový krb, prostorný obývací pokoj otevřený a jasný, gurmánskou kuchyni - s vlastní skříní a žuly pultů a snídaňové místnosti v prvním příběhu. Druhý příběh má ložnici tohoto domácích kompletních stropů w / krb, vysoké Bóveda, velká šatna luxusní Hlavní koupelna a soukromé jacuzzi. Každý pokoj má vstup na terasu nebo zahradu w / nádherný výhled na hory a perfektní západy slunce. Residence má měkký mexický design s vysoce kvalitních svítidel a vybavení. Práce se dřevem v této rezidence je ¨ ¨ Parote dřevo pocházející z Mexika a anti-termit.
Rozkošný samostatný dům pro hosty 1600 čtverečních stop života nabízí 1 ložnice / 1 koupelna s obývacím pokojem, kuchyň, společné prádelny a krytá terasa. Nabízí také studio w / 1 pokoj a koupelna je ideální pro zaměstnance čtvrtletí, další osobu nebo v kanceláři.
Kryté port pro až 4 auta w / skladovací prostor a elektrický vrátný.
Tento dvoupodlažní dům je nabízen zařízený, jeden z nejkrásnějších domů v oblasti jezera Chapala. Ideální pro zábavu nebo na klidném soukromém ráji.
Tato mimořádná vlastnost je nesmíte nechat ujít.
Tato vlastnost je zobrazena pouze po předchozí domluvě.

Poptávka po této nemovitosti


Free real estate ads
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB